Znasz ten scenariusz?

Rodzina cieszy się, że masz stabilną pracę, koleżanki zazdroszczą Ci dodatkowych benefitów od firmy (może prywatne ubezpieczenie medyczne? Może karta Mulitsport?), Ty to wszystko doceniasz, ale… czujesz, że się dusisz w tej pracy i zastanawiasz się, jak długo tam jeszcze wytrzymasz.

Każdego poranka chce Ci się płakać w poduszkę; czujesz ścisk w żołądku na myśl, że trzeba zaraz wychodzić do pracy. W pracy robisz co do Ciebie należy. Bez entuzjazmu, z poczucia obowiązku. Po tych 8-10 godzinach dopiero możesz zając się tym, co rzeczywiście Cię angażuje, ciekawi, rozwija. Lecz bardzo często po prostu nie masz już siły na nic. I tak dzień za dniem – byle do weekendu; byle do urlopu. Czy tak właśnie ma wyglądać Twoje życie do emerytury? Czy to życie, czy wegetacja? Zdajesz sobie sprawę, że długo tak nie wytrzymasz. Chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz, co mogłabyś robić i boisz się, czy sobie poradzisz.

A może jest tak:

Urodziłaś dziecko, zajmujesz się cudownym bobasem, ale czas leci nieubłaganie i niedługo musisz podjąć decyzję o powrocie do pracy. W trakcie urlopu macierzyńskiego zdałaś sobie sprawę, że tak naprawdę chciałabyś robić coś kompletnie innego niż dotychczas i na zupełnie innych warunkach (8 godzin pracy z dala od domu plus dojazdy? Pełna dyspozycyjność? To na razie nie wchodzi w grę!).

Wiesz, czego nie chcesz, ale co robić dalej? Czy jest możliwe godzenie macierzyństwa i pracy? Jak to wszystko poskładać?

Zapraszam Cię do programu „Pracuj z pasją”

Twoja praca marzeń czeka na Ciebie, jeśli tylko podejmiesz wysiłek, żeby:

  1. odkryć swoje mocne strony i unikalne talenty, które łączą entuzjazm i mistrzostwo;
  2. określić swoje preferencje dotyczące warunków i sposobu pracy (rozkwitasz w „open space” czy wolisz pracować sama? Świadomość tego bardzo wpływa na komfort pracy, a to tylko jeden z elementów „układanki”);
  3. przyjrzeć się, które sfery są dla Ciebie teraz ważne i jaki kierunek wyznaczają w Twoim życiu;
  4. powiązać zainteresowania, pasje i talenty i określić idealny dla Ciebie kierunek rozwoju drogi zawodowej;
  5. określić zasoby na drodze wyjścia do wymarzonej pracy (co masz, a jaką wiedzę lub/i kompetencje potrzebujesz zdobyć);
  6. rozpuścić blokady na drodze zmiany pracy, obawy i lęki, które powstrzymują Cię przed działaniem;
  7. odkryć źródła swojej motywacji i nauczyć się je wykorzystywać na drodze do celu;
  8. sporządzić plan działania i zacząć go realizować!

Koniec z frustracją, zagubieniem i „motaniem się”. Koniec z bólem brzucha przed wyjściem do pracy.

Ten program to Twoja szansa upragnioną satysfakcję, realizację i spełnienie w nowej pracy lub w swojej firmie!

Jak będziemy pracować?

Pracujemy razem 3 miesiące. Indywidualnie.

Rozmawiamy ze sobą regularnie na Skype lub przez telefon – więc nie tracisz czasu na dojazdy.

Otrzymujesz ode mnie ponadto zadania, ćwiczenia do wykonania i bieżące indywidualne prowadzenie.

Cena: 1200 PLN płatne jednorazowo, lub 3 x 420 zł (płatne w miesięcznych ratach)

Jeśli zastanawiasz się, czy 8 kroków, które wspólnie zrealizujemy, na pewno pomoże Ci wejść na właściwą dla Ciebie drogę zawodową, umówmy się na bezpłatną rozmowę. Opowiesz mi o swojej sytuacji i zobaczymy, czy na pewno wszystkie Twoje potrzeby zostaną odzwierciedlone podczas naszej pracy. Napisz do mnie i zostaw swój numer telefonu, a oddzwonię. Albo zadzwoń: 729 972 338

Parę słów o mnie:

Praca jest dla mnie bardzo ważną częścią życia. Potrzebuję czuć sens tego, co robię, potrzebuję autonomii i poczucia, że mam wpływ na to co się dzieje. Dlatego już trzy razy zmieniałam branżę – począwszy od teledetekcji i kartografii poprzez wdrażanie unijnych projektów, a teraz łączę etatową pracę przy projektach z pasjobiznesem – marką Siła Zmian:)

Ciągle coś zmieniam w moim  życiu – pomimo, że czasami się boję i waham. W 2015 roku zmieniłam miejsce zamieszkania – przeniosłam się z rodziną z gwarnej stolicy na Podkarpacie, do domu na grzebiecie górskim z widokiem na kolejne pasma gór, na lasy i dolinę. W ten sposób spełniłam jedno z moich marzeń. Rozstałam się też z pracą etatową i założyłam firmę. Jednak nie odnalazłam się w działaniu tylko online, zatem od X 2018 krążę pomiędzy Warszawą a Podkarpaciem łącząc etat (stolica) z rozwojem mojej marki.

 
Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Kliknij tu