A oto opinie moich klientek:

"Coaching z Anią - to moje pierwsze doświadczenie tego typu wsparcia.  Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać i do czego on doprowadzi. Był to dla mnie bardzo mobilizujący i odkrywczy czas. Dowiedziałam się, że tylko opierając się na własnych przeżyciach i wgłębianiu się w siebie, jestem w stanie odnaleźć różne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji. Nauczyłam się przy okazji, jak dbać o samą siebie i o swoje dobre samopoczucie.

Ania podczas sesji była bardzo konsekwentna i pilnowała celów i wytycznych. To była dla mnie wyjątkowa mobilizacja do działania. I można było bardzo miło, tak po prostu, "po ludzku" z pogadać z Anią. Szczerze polecam z pracę z nią."

 

Alicja Łabęcka, Olsztyn

Witaj! Nazywam się Anna Bednarczuk.
Moją misją jest inspirowanie kobiet do poszukiwania pasji, tego co je„kręci” oraz towarzyszenie i pomoc na szlaku do upragnionego celu.

Temu właśnie służy blog, warsztaty, podcast "Kurs na pasję", sesje coachingowe.

Dlaczego to robię?

Jestem entuzjastką życia pełnego pasji. Jestem przekonana, że realizacja tego, do czego zostaliśmy stworzeni oraz dobre relacje z innymi ludźmi są fundamentem szczęśliwego życia.

Wierzę, że każdy z nas niesie w sobie coś wspaniałego – talent, dar – coś, czym może dzielić się z innymi na swój szczególny, jedyny na świecie sposób. Jeśli mamy odwagę rozwijać ten dar i „pokazać go światu” – zyskujemy radość, energię, entuzjazm. Jeśli zaś ukrywamy talent pod skorupą obaw i lęku, zostają tylko gorzkie myśli „co by było gdyby…”

Pracuję z kobietami, które chcą od życia czegoś więcej niż codzienny kierat, rutyna, wypełnianie roli „Matki-Polki” i/lub „super-kobiety” („perfekcyjna pani domu” oraz „przodowniczka pracy” w jednym).

Rozumiem ich obawy, niepewność i frustrację. Ze swojego życia wiem, że porzucenie utartego szlaku, wyżłobionych przez lata „kolein” i wejście na nieznaną ścieżkę,, wymaga nie lada odwagi, siły i determinacji.

 

Jeśli jesteś zainteresowana pracą ze mną  – napisz do mnie – kliknij tu

 

 

 

 "Anię spotkałam będąc na rozdrożu zawodowym - totalnie bez siły i totalnie bez decyzji, w którą stronę iść. Czułam, że bardzo zalega mi temat moich mocnych stron. Ania przeprowadziła mnie przez cały proces poszukiwania odpowiedzi na moje pytania. Nie ingerowała jednak za bardzo w ten proces. Po prostu była obok co jakiś czas zadając pytanie-klucz lub też dając do wykonania jakieś ćwiczenie.

Wszystkie ćwiczenia wskazały wówczas ewidentnie, że moja praca marzeń to Na Łysej Górze!:) Skupia ona w sobie wszystkie moje mocne strony.

Dziękuję Ci Aniu za to, że znam już bardzo dobrze swoje mega mocne strony!!!."

 

Jolanta Pieniek  www.nalysejgorze.pl


 

Jeszcze parę słów o mnie…

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem, gdzie ukończyłam „Akademicką Szkołę Trenerów i Coachów”. Bardzo bliska jest mi idea Porozumienia Bez Przemocy – ukończyłam Studium Non Violent Communication przy Dojrzewalni Róż w 2010 r.

Praca jest dla mnie bardzo ważną częścią życia. Jestem pasjonatką, potrzebuję czuć sens tego, co robię, potrzebuję autonomii i poczucia, że mam wpływ na to co się dzieje. Dlatego już trzy razy zmieniałam branżę – począwszy od teledetekcji i kartografii poprzez wdrażanie unijnych projektów, a teraz przechodzę na zawodowstwo jako coach i trener.

A prywatnie?

Jestem żoną, mamą trójki dzieci (w wieku 8 lat, 5 lat oraz roczniaka:). Jestem „w toku zmian” – teraz głównie zmiany związanej ze sferą zawodową. W 2015 roku zmieniłam miejsce zamieszkania – przeniosłam się z rodziną z gwarnej stolicy na Podkarpacie, do domu na grzebiecie górskim z widokiem na kolejne pasma gór, na lasy i dolinę. W ten sposób spełniłam jedno z moich marzeń.

Uwielbiam czytać, notować, pisać. Fascynują mnie książki, blogi i podcasty dotyczące twórczości, kreatywności, biznesu z duszą, e-marketingu. Nie stronię od spraw „technicznych”, jak tworzenie stron w WordPressie (sama zrobiłam moją stronę).

Lubię spędzać czas z rodziną, lubię długie głębokie rozmowy z przyjaciółmi nad filiżanką aromatycznej herbaty. Ale czasami potrzebuję być sama – sam na sam z książką lub własnymi myślami.