W poszukiwaniu pasji, czyli moja droga zawodowa (KNP 30)

W poszukiwaniu pasji, czyli moja droga zawodowa (KNP 30)

with Brak komentarzy

Do tej pory „maglowałam” gości nt. ich pasji i zawodowej drogi, a tym razem zapraszam do takiej „kawiarnianej pogawędki”, w której opowiem Ci jak to było u mnie.

Jak pasja sprawiła, że wybór studiów był oczywisty; jak to jest, kiedy tracisz kierunek i czujesz się jak „dryfująca tratwa” i co zrobić, żeby przesiąść się na „statek badawczy”. Plus parę ciekawostek, m.in. taka, że pracowałam w wojsku ;)

Zapraszam do posłuchania!

Listen to „W poszukiwaniu pasji, czyli moja droga zawodowa (KNP 30)” on Spreaker.

Jeśli chcesz pobrać ćwiczenia „Autentycznie, odważnie, z pasją. Znajdź swoją ścieżkę zawodową” – zapisz się na newsletter (w okienku na pasku bocznym strony).

Music by: JewelBeat.com

Podcast jest dostępny:

na blogu
na iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów
poprzez specjalny RSS

Ocena podcastu

Jeżeli lubisz podkast „Kurs na pasję” i chcesz podzielić się swoją opinią, proszę napisz recenzję w iTunes. Każda ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny i więcej osób będzie mogło się z nim zapoznać:)

Jak wystawić ocenę w iTunes? w wyszukiwarce iTunes lub w aplikacji Podcasty (lub innej, której używasz w telefonie) odszukaj podkast „Kurs na pasję”, kliknij na okładkę, a potem wejdź w zakładkę „Oceny i recenzje”. Wybierz opcję „Napisz recenzję”. I napisz szczerze swoją opinię o podkaście.