KNP 16 – Jak podkasty odmieniły moje życie

KNP 16 – Jak podkasty odmieniły moje życie

with 2 komentarze

Czy podkasty mogą odmienić życie? Mogą – poczytaj, posłuchaj:)

Miałam chrapkę wziąć udział w akcji Andrzeja Tucholskiego Share Week 2017 Twórcy polecają twórców,  w której blogerzy polecają blogerów których sami czytają, youtuberzy – youtuberów których filmy oglądają. SHARE WEEK to miejsce, w którym autorzy polecają siebie nawzajem. A w tym roku po raz pierwszy podkasterzy mogli polecić 3 ważne dla nich podkasty.

Ale… dowiedziałam się o akcji trochę późno (wiem, to jeszcze niczego nie tłumaczy); moje dzieciaki chorowały i miałam lekki „młyn”, ale najważniejsze chyba co mnie zblokowało przed wyrobieniem się z tym podkastem do 26 marca to fakt, że ja mam 4 ulubione z ulubionych podkasty i nie mogłam się zdecydować, który miałabym odrzucić!

Share Week minął, a ja nagrałam podkast o 4 podkastach i jeśli chcesz posłuchać, które z nich odmieniły moje życie, a z których wiele się uczę, to zapraszam:)

Tu możesz wysłuchać audycji:

Listen to „Jak podkasty odmieniły moje życie” on Spreaker.Oto link do pobrania podcastu w formacie mp3 (11,9 MB; 26 min)

W audycji wspomniałam o:
Podkaście „Opowieści pastora przedsiębiorcy” autorstwa Andrzeja Burzyńskiego. Niestety nie jest już dostępny w sieci (był dostępny w czasie publikacji tego odcinka podkastu i jakiś czas potem).

Podkaście „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” Michała Szafrańskiego, m.in. o odcinku WNOP 050: Podcast „od kuchni” – sprzęt, narzędzia, koszty, proces produkcyjny, emocje oraz blaski i cienie pracy podcastera, rozmowie z Ariadną Wiczling, rozmowie z Agatą Dutkowską, wywiadzie z Davidem Allenem

Podkaście „Po nitce Ariadny” Ariadny Wiczling oraz o odcinku PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej a także rozmowie z Dominikiem Juszczykiem o tym, jak zwiększyć sprzedaż używając swoich mocnych stron.

Podkaście „Z pasją o mocnych stronach” Dominika Juszczyka

Kurs na pasję odc. 8 – Poznaj swoje mocne strony

Grupie na Facebook „W ruchu słucham podkastów” dla osób, które lubią dowiadywać się nowych rzeczy poprzez podkasty

Music by: JewelBeat.com

A jakich podkastów Ty słuchasz? Które polecasz? Napisz w komentarzu:)

Jeśli chcesz do mnie napisać kliknij tu

Podcast jest dostępny:

na blogu
na iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów
poprzez specjalny RSS