KNP 16 – Jak podkasty odmieniły moje życie

KNP 16 – Jak podkasty odmieniły moje życie

with 2 komentarze

Czy podkasty mogą odmienić życie? Mogą – poczytaj, posłuchaj:)

Miałam chrapkę wziąć udział w akcji Andrzeja Tucholskiego Share Week 2017 Twórcy polecają twórców,  w której blogerzy polecają blogerów których sami czytają, youtuberzy – youtuberów których filmy oglądają. SHARE WEEK to miejsce, w którym autorzy polecają siebie nawzajem. A w tym roku po raz pierwszy podkasterzy mogli polecić 3 ważne dla nich podkasty.

Ale… dowiedziałam się o akcji trochę późno (wiem, to jeszcze niczego nie tłumaczy); moje dzieciaki chorowały i miałam lekki „młyn”, ale najważniejsze chyba co mnie zblokowało przed wyrobieniem się z tym podkastem do 26 marca to fakt, że ja mam 4 ulubione z ulubionych podkasty i nie mogłam się zdecydować, który miałabym odrzucić!

Share Week minął, a ja nagrałam podkast o 4 podkastach i jeśli chcesz posłuchać, które z nich odmieniły moje życie, a z których wiele się uczę, to zapraszam:)

Tu możesz wysłuchać audycji:

Oto link do pobrania podcastu w formacie mp3 (11,9 MB; 26 min)

W audycji wspomniałam o:
Podkaście „Opowieści pastora przedsiębiorcy” autorstwa Andrzeja Burzyńskiego. Możesz go posłuchać na stronie Andrzeja Burzyńskiego lub w internetowym radio Kontestacja

Podkaście „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” Michała Szafrańskiego, m.in. o odcinku WNOP 050: Podcast „od kuchni” – sprzęt, narzędzia, koszty, proces produkcyjny, emocje oraz blaski i cienie pracy podcastera, rozmowie z Ariadną Wiczling, rozmowie z Agatą Dutkowską, wywiadzie z Davidem Allenem

Podkaście „Po nitce Ariadny” Ariadny Wiczling oraz o odcinku PNA32: Walcz ze swoimi blokadami finansowymi i zarabiaj więcej a także rozmowie z Dominikiem Juszczykiem o tym, jak zwiększyć sprzedaż używając swoich mocnych stron.

Podkaście „Z pasją o mocnych stronach” Dominika Juszczyka

Kurs na pasję odc. 8 – Poznaj swoje mocne strony

Grupie na Facebook „W ruchu słucham podkastów” dla osób, które lubią dowiadywać się nowych rzeczy poprzez podkasty

Music by: JewelBeat.com

A jakich podkastów Ty słuchasz? Które polecasz? Napisz w komentarzu:)

Jeśli chcesz do mnie napisać kliknij tu

Podcast jest dostępny:

na blogu
na iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów
poprzez specjalny RSS

 • kronika-wypadkow-tworczych.pl

  Aniu! Jak zawsze wysłuchałam z przyjemnością :) Ja na share week też się spóźniłam, ale myślę, że idea tej akcji jest super i zawsze warto polecać innych twórców. Dziękuję za pokazanie ciekawych podcastów! Mam wrażenie, że teraz kiedy niby już wiosna, ale jeszcze trochę zima, tak trudno zmobilizować się do działania. Tym bardziej gratuluję, że udaje Ci się nagrywać kolejne odcinki. Pozdrawiam serdecznie!

  • Dziękuję! Bardzo spodobała mi się idea Share Week i w przyszłym roku chcę wziąć udział:)
   A nagrywać bardzo lubię (choć zdecydowanie wolę rozmowy/wywiady niż mówienie „solo”), natomiast co nieco potrzebuję się mobilizować do dalszej pracy nad podkastem – przy obróbce, publikacji…
   A na utrudnienia w pracy pogoda nie wpływa aż tak bardzo – przynajmniej bezpośrednio :-D Pośrednio – jak najbardziej – ostatnio choroba synka mocno mi w planach pracy namieszała (po kolejnej nieprzespanej nocy trudno funkcjonować, a co dopiero pracować;) Pozdrawiam ciepło, choć śnieg za oknem;)